Krótko o nas

Kim jesteśmy ?

FOODTRADE Dawid Piorun to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w sierpniu 2011 roku, ale pracownicy działają w branży od kilkunastu lat.

Zajmujemy się głównie handlem mięsem wieprzowym, wołowym , drobiowym oraz produkujemy około 100 ton MDM-u z kurczaka oraz miazgi kostnej z kurczaka tygodniowo .

Nasza oferta ciągle się powiększa o nowy asortyment . Gwarancją wysokiej jakości towarów są sprawdzeni dostawcy. Współpracujemy z największymi producentami mięsa w Polsce. Intensywnie rozwijamy również sieć naszych dostawców i odbiorców za granicą. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy z Afryki (Angola, Benin, Ghana, Liberia ,Wybrzeże Kości Słoniowej), Azji (Hong Kong i Wietnam) oraz kraje europejskie (Bośnia i Hercegowina ,Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania ,Estonia, Irlandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Niemcy , Rumunia, Serbia ,Słowacja, Słowenia, Węgry) Od 2012 sprzedajemy towary na Rosję oraz Ukrainę .

Naszymi największymi atutami są gruntowna znajomość rynku, wieloletnie doświadczenie w branży oraz odpowiednio przygotowany zespół specjalistów.